Tijdschrift voor spoorwegen en modelspoor

Met de Mat ’64 naar Rail & Road Event

Tijdens het weekend van 25 en 26 mei 2019 vindt in Blerick het Rail & Road Event plaats. Net zoals vorig jaar beloofd het een schitterend weekend te worden met oud en nieuw materieel. Om de dag compleet te maken laten wij een pendeltrein rijden tussen Eindhoven en Venlo en sluit deze aan op een pendelbus naar het event.

De dienstregeling is als volgt:

25 mei 2019 Amersfoort – Venlo
Amersfoort 08:13
Utrecht CS 08:33
‘s-Hertogenbosch 09:13
Eindhoven 09:33 / 09:41
Helmond 09:51
Venlo 10:15

25 mei 2019 Venlo – Eindhoven – Venlo
Venlo 12:08
Helmond 12:35
Eindhoven aankomst 12:48

Eindhoven vertrek 12:58
Helmond 13:07
Venlo 13:39

25 mei 2019 Venlo – Eindhoven – Venlo
Venlo 15:08
Helmond 15:35
Eindhoven aankomst 15:48

Eindhoven vertrek 15:57
Helmond 16:06
Venlo 16:39

26 mei 2019 Venlo – Eindhoven – Venlo
Venlo 09:37
Helmond 10:06
Eindhoven aankomst 10:18

Eindhoven vertrek 10:28
Helmond 10:37
Venlo 11:14

26 mei Venlo – Eindhoven – Venlo
Venlo 12:07
Helmond 12:35
Eindhoven aankomst 12:48

Eindhoven vertrek 12:53
Helmond 13:02
Venlo 13:44

26 mei Venlo – Eindhoven – Amersfoort
Venlo 16:24
Helmond 16:52
Eindhoven 17:02
‘s-Hertogenbosch 17:22
Utrecht 18:24
Amersfoort 18:43

Kaarten zijn beschikbaar als enkele reis, retour, voordelige familiekaart met ruim 25 euro korting, met of zonder toegang tot het Rail & Road Event. Meereizen en niet naar het Rail & Road Event gaan is dus mogelijk! Kaarten zijn beschikbaar via >> railmagazine.nl en in de trein op de dagen zelf. De trein gaat sowieso rijden.

 

 

Share this post
  , , ,